אודותי

שלום, שמי אילה פרקש,

מאמנת רגשית לזוגיות, לביטחון עצמי, להגשמה עצמית, לריפוי קשר כואב, להתמודדות עם משבר.

בהכשרתי אני מאמנת רגשית  של התדר וגם מאמנת מוסמכת מטעם לשכת המאמנים בישראל CCIL וגם יועצת זוגית ומדריכת הורים ומשלבת את כל הנסיון שרכשתי במשך למעלה מ-15 שנה כדי לחזק נשים להיות עצמאיות, עם ביטחון עצמי הגשמה עצמית וחוויית זוגיות והורות מאושרת.
קצת על חיי האישיים: אני נשואה לבני בשנית אמא ל- 5 סבתא ל- 13 גרה ומנהלת קליניקה לאימון רגשי ברמת גן גבול ב"ב,

זכיתי לאמן עשרות נשים, גברים וגם זוגות מגיל 22 עד גיל 80.

אימנתי אותם לחזק זוגיות קיימת, לרווקות להשיג זוגיות חדשה, לחזק קשרים כואבים, להגשים את עצמם, להתמודד מול משברים, להיות הורים סמכותיים, להפסיק להיות מרצים (מל' ריצוי) ולהתחיל להקשיב לעצמם.

בקליניקה אני מלמדת א.נשים להסתכל על חייהם, לא להדחיק דברים שעולים, לתת מקום לכל מה שעולה, מקום רגשי ופיזי, אני קוראת לזה: להיות ב"נוכחות מודעת".

כי מה שנדחיק ולא יעלה למודעות יישאר בתת מודע וינהל אותנו ואת הקשרים שלנו פיזית ורגשית.

לפני 15 שנה התחלתי במסע העצמה אישי, שהגיע לשיאו לפני 8 שנים מתוך המשבר הזוגי והגירושין. עד אז הייתי עקרת בית שמגדלת את הילדים ולומדת המון קורסים אבל לא האמנתי בעצמי שיש בי יכולות לעסוק בכל מה שלמדתי: מטפלת זוגית מאמנת רגשית ומדריכת הורים ולהרוויח כסף וליצור שפע לחיי בעצמי.

חוויית הגירושין והחזרה לבן הזוג שלי הביאו אותי לצמיחה גדולה, חיזקו בי את הביטחון העצמי והעצמאות שלי, והביאו אותי לייעוד ולשליחות שלי פה בעולם.
היום חשוב לי מאד להביא את הידע והכוחות שבי לכמה שיותר נשים:
1. נשים שחיות בזוגיות אבל הלב שלהן סגור ואינן יכולות לחוות אהבה לבן זוגן כמו שהיו בתחילת הקשר. סגירת הלב והכעס על השני גורם לנו לחוויה של סבל ולעיתים ייאוש והשלמה עם המצב הקיים, ולא מאפשר אהבה אמיתית, חברות ואינטימיות.
2. נשים שרוצות להשיג זוגיות ולא מצליחות.
3. נשים שמרגישות תקיעות ונמצאות בתקופה של בלבול וחוסר יכולת לקבל החלטות בחיים לגבי כל תחום בחיים ומרגישות סבל מתמשך במצב הקיים.
4. נשים שכבר בתהליך פרידה או אחרי גירושין ששלמות עם התהליך ורוצות לחזק את הביטחון העצמי והעצמאות שלהן ולחשב מסלול חדש לחייהן.

5. נשים שרוצות להגשים את עצמן ולעסוק במה שהלב שלהן רוצה ולהצליח להביא חוויית שפע לחיים שלהן.
6.נשים שחוות קשר כואב עם ילד/ הורה/ אח וכו' ורוצות לפתוח את הלב מחדש ולרפא את הקשר.
7. נשים שרוצות לחזק את עצמן ולנסות לשוב לפרוד/לגרוש.
8. וכמובן גם גברים מוזמנים לקליניקה באהבה.

אני פה בשביל כולכם…

איך אני עובדת איתך בתהליך?

כל אשה שמגיעה אלי עם סבל או קושי בחייה, אני עוברת איתה על חמשת המרכיבים של נתיב החיות בנפש ובודקת איתה היכן החסם שנוצר אצלה ולא מאפשר לה שמחה, שלווה ואהבה בחייה.
1. הנשמה- החיבור לניצוץ הנשמתי שבתוכך,
כל אדם נולד עם מהות  ובמשך השנים מתכסה בקליפות שמכסות ומאפילות על הפנים- המהות- החיבור לנשמה- לאלוקים. ממש כמו בצל, 
אני עוזרת לך לגלות את המהות  ע"י קילוף הקליפות שאינן מועילות לך ומילוי החלל שנותר בכוחות פנימיים שמחברים אותך ל"גבוה שבך", לתפקיד ולייעוד שלך פה בעולם, לביטחון בעצמך ומתוך כך לזוגיות טובה ואוהבת.
2. התדר- אני מאבחנת את התדר שלך, את תכונות האופי והכישורים שבך, את הייחודיות שלך, את לומדת מתי את במיטבך ומתי את לא, ומחזקת את החלק שאת במיטבך יותר ויותר.
3. השכל- הבניית דברים, סדר, התארגנות, מה קודם למה, מה נכון לי לעשות…
4. הרגש- חלק מאד מהותי שבלעדיו אין אפשרות לחוות רגשות כמו שמחה שלווה ואהבה… רבים מאיתנו חוו הרבה כאב בחיים וכולנו מסתובבים עם "גוף כאב" ענקי, בשיטת התדר אנחנו לומדים איך לטפל בו ולשחרר אותו, כי עם גוף כאב גדול אין אפשרות לחוות את "גוף האהבה",
ואין אפשרות לחוות שמחה ושלווה, וגם אם כן, אנחנו מרגישים אותם בזרזיפים קטנים ממש. וחוויית הקיום שלנו נמוכה.
5. הפעולות- ההוצאה לפועל של דברים.
כאשר אין איזון ויש חסימה באחד או יותר ממרכיבי החיות זה כמו שלא זורם חמצן לנפש שלנו ויש תחושה של חוסר פנימי וחוסר סיפוק מחיינו.

כאשר אין איזון ויש חסימה באחד או יותר ממרכיבי החיות זה כמו שלא זורם חמצן לנפש שלנו ויש תחושה של חוסר פנימי וחוסר סיפוק מחיינו.

לימודים, תעודות והכשרה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן